Blog
Zdrowa Krowa

Spełnij marzenie o własnej restauracji!

25.07.2017

FRANCZYZA ZDROWEJ KROWY

Franczyzodawca Zdrowej Krowy bardzo starannie dobiera partnerów. Budżet na inwestycję jest ważny, ale pasja i zaangażowanie to główne czynniki sukcesu w tym biznesie.     Zdrowa Krowa powstała z potrzeby stworzenia miejsca, które złamie stereotyp burgerów niezdrowych, pochodzących z budki fast-food.  Zdrowa Krowa jest alternatywą, pionierem kultury slow food, odrzuca produkty pochodzące z wątpliwego źródła.  Zdrowa Krowa serwuje domowego wypieku bułki, najwyższej jakości mięso, świeże warzywa od lokalnego dostawcy – wszystkie te czynniki mają znaczenie. Każdy szczegół decyduje o smaku, dlatego tak bardzo ważne jest kompleksowe dbanie o jakość i tym właśnie się wyróżniamy.     Zdrowa Krowa wyróżnia się czymś jeszcze na tle innych burgerowi. To obecnie jedyna burgerownia, która jest uwielbiana przez osoby dbające o sylwetkę, dietetyków i kulturystów. Z tej potrzeby powstały opcje burgerów w 100% oparte o dietę paleo.  Goście mogą spróbować burgerów przygotowanych z pieczarek portobello zamiast bułek – w pełni z nieprzetworzonych produktów, w pełni bez glutenu i nabiału, doskonałe jako posiłki przedtreningowe i potreningowe – stąd powiązanie Zdrowej Krowy ze sportem jest tak silne.     Rozwijamy się, dostosowujemy do rynku, na bieżąco pojawiają się u nas nowości. Dbamy, by goście się nie znudzili. Jesteśmy niepowtarzalni, wyróżniamy się jakością i świeżością produktów, a także niespotykanym klimatem.
ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

Jak to jest z tą wołowiną? Jeść, czy nie jeść?

26.06.2017

Wołowina, czyli tak zwane czerwone mięso nie pojawia się na polskich stołach zbyt często. Wciąż mało popularna, mimo, że coraz więcej restauracji serwuje dania z jej wykorzystaniem. Mało kto jednak wie, że jest ona dużo zdrowsza od mięsa wieprzowego, a w naszym jadłospisie powinna pojawiać się 1-2 razy w tygodniu. Jakie ma zalety? Wołowina to jedno z największych źródeł kreatyny, która poprawia wydolność i siłę mięśni, jednocześnie wspomagając ich wzrost. Ponadto kreatyna przyspiesza spalanie tłuszczu.

Wołowina to jednocześnie zasobnik witamin takich jak witamina B6, czy B12, co wpływa pozytywnie na nasz układ nerwowy. Dostarcza do organizmu L-karnityny, która wykorzystywana jest w leczeniu otyłości. Jednak najistotniejszym powodem, dla którego powinniśmy wybierać wołowinę są nieskończone zasoby żelaza i białka, a także potasu, magnezu i cynku.

 

Wołowina wykorzystywana w naszych burgerach jest przygotowywana z mięsa 100% wołowego, bez antybiotyków. Codziennie świeża, pochodzi z pewnego źródła, od lokalnego dostawcy. Codziennie świeżo mielona. Doprawiana i formowana własnoręcznie przez naszych kucharzy.

Zasmakujesz jej w każdej z naszych czterech lokalizacji!

  • Gliwice, Raciborska 2
  • Katowice, Marciacka 33
  • Katowice, Jankego 51
  • Katowice, Francuska 182
ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami w Zdrowej Krowie. Zapisz się do naszego newslettera już dziś!
e-mail *
Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:
ZDROWA KROWA
© 2018 - Zdrowa Krowa - Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt: mr.b, wykonanie: LEGENDARY.pl