Blog
Zdrowa Krowa

Spełnij marzenie o własnej restauracji!

25.07.2017

FRANCZYZA ZDROWEJ KROWY

Franczyzodawca Zdrowej Krowy bardzo starannie dobiera partnerów. Budżet na inwestycję jest ważny, ale pasja i zaangażowanie to główne czynniki sukcesu w tym biznesie.

 

 

Zdrowa Krowa powstała z potrzeby stworzenia miejsca, które złamie stereotyp burgerów niezdrowych, pochodzących z budki fast-food.  Zdrowa Krowa jest alternatywą, pionierem kultury slow food, odrzuca produkty pochodzące z wątpliwego źródła.  Zdrowa Krowa serwuje domowego wypieku bułki, najwyższej jakości mięso, świeże warzywa od lokalnego dostawcy – wszystkie te czynniki mają znaczenie. Każdy szczegół decyduje o smaku, dlatego tak bardzo ważne jest kompleksowe dbanie o jakość i tym właśnie się wyróżniamy.

 

 

Zdrowa Krowa wyróżnia się czymś jeszcze na tle innych burgerowi. To obecnie jedyna burgerownia, która jest uwielbiana przez osoby dbające o sylwetkę, dietetyków i kulturystów. Z tej potrzeby powstały opcje burgerów w 100% oparte o dietę paleo.  Goście mogą spróbować burgerów przygotowanych z pieczarek portobello zamiast bułek – w pełni z nieprzetworzonych produktów, w pełni bez glutenu i nabiału, doskonałe jako posiłki przedtreningowe i potreningowe – stąd powiązanie Zdrowej Krowy ze sportem jest tak silne.

 

 

Rozwijamy się, dostosowujemy do rynku, na bieżąco pojawiają się u nas nowości. Dbamy, by goście się nie znudzili. Jesteśmy niepowtarzalni, wyróżniamy się jakością i świeżością produktów, a także niespotykanym klimatem.

autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami w Zdrowej Krowie. Zapisz się do naszego newslettera już dziś!
e-mail *
Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:
ZDROWA KROWA
© 2019 - Zdrowa Krowa - Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt: mr.b, wykonanie: LEGENDARY.pl, powered by Osega