Franczyza

Zdrowa Krowa to restauracja słynąca nie tylko z wysokiej jakości burgerów, ale i dań dla najbardziej wymagających gości – steków, sałatek i potraw sezonowych. Design naszych lokali, rodzinna atmosfera i brak monotonii sprawiają, że to miejsce spodoba się nie tylko miłośnikom burgerów, ale również wegetarianom, weganom, osobom na diecie paleo oraz smakoszom lekkich potraw.
Zdrowa Krowa zawładnęła Gliwicami i Katowicami w postaci trzech lokali wraz ze słynnym foodtruckiem, którego nie może zabraknąć na najważniejszych eventach.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, w pełni zmotywowaną, która uwielbia wyzwania i chce stworzyć kolejne miejsce, które pokochają Twoi klienci – dołącz do rodziny Zdrowej Krowy!

Kompleksowe wsparcie dla franczyzobiorcy

Wierzymy, że Twój sukces jest również naszym, dlatego jako jedni z niewielu oferujemy ciągłe wsparcie i doradztwo dla punktów franczyzowych – nie tylko podczas otwarcia i pierwszych miesięcy działalności lokalu, ale znacznie dłużej. Oprócz tego zdradzimy Ci nasze sekrety – dzięki licznym szkoleniom, pomocy w doborze personelu i pełnym pakiecie know-how (zawierającym informacje dotyczące chociażby właściwych działań marketingowych i sprzedażowych, aranżacji wnętrza oraz zaopatrzenia lokalu czy procedur wejścia i wyjścia) – szybko możesz stać się częścią rodziny Zdrowej Krowy. Zwrot z inwestycji do 12 miesięcy.

Głęboko wierzymy, że Twój sukces to nasz sukces, dlatego jako jedni z niewielu oferujemy:

Przewidywana suma inwestycji:

W skład opłaty wstępnej wchodzi:

franczyza
Otwórz swoją restaurację! Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów:

franczyza@zdrowakrowa.com

518 959 044

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami w Zdrowej Krowie. Zapisz się do naszego newslettera już dziś!
e-mail *
Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:
ZDROWA KROWA
© 2019 - Zdrowa Krowa - Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt: mr.b, wykonanie: LEGENDARY.pl, powered by Osega