Zdrowa Krowa Marina Wrocław to amerykańska restauracja miesząca się przy ulicy Księcia Witolda 1 we Wrocławiu w rozpoznawalnym miejscu “Między Mostami”. W naszej ofercie znajdą Państwo dania z sezonowanej wołowiny- steki, sałatki oraz burgery. Dopełnieniem naszej oferty są pozycje dla osób na dietach, paleo oraz ketogenicznej.

Wszystkie nasze dania można zmienić na trzy opcje vege: podawane z grillowanym serem halloumi, grillowanym wędzonym tofu oraz fallafelem. Nasza restauracja otwarta jest na każdego gościa. Studenci znajdą u nas lunch w cenie 24,90. Rodziny, zestawy dziecięce oraz promocję na kinder burgery. Osoby ceniące sobie prywatność biznesową mają do dyspozycji salę w dalszej części restauracji, oraz rzutnik na konferencje.

Do Państwa dyspozycji jest również taras z widokiem na industrialną elektrownie oraz Odrę której widok w piątkowy wieczór przykuwa do stolika. W chłodniejsze dni mogą podziwiać Państwo motoryzacyjne cuda, aktualnie w środku naszej restauracji stoi Ford Model T z 1927 roku. Zdrowa Krowa to model restauracji która łączy wysoką jakość serwowanych dań oraz serwis kelnerski potrafiący sprostać oczekiwaniom gości.Już niedługo na Odrze, będą mogli Państwo zobaczyć naszą łódkę która będzie dostarczała party boxy na wyspę Słodową oraz bulwary.