Franczyza – 10 powodów dla których warto się zdecydować

Franczyza – 10 powodów dla których warto się zdecydować

Decyzja o byciu swoim własnym szefem to duża sprawa, która wymaga wielu przemyśleń i rozważań. Przystąpienie do franczyzy przynosi wiele korzyści, co sprawia, że jest to popularna decyzja wśród ludzi, którzy decydują się na założenie własnej firmy. Oto 10 powodów, dla których zakup franczyzy może być dla Ciebie właściwą opcją.

1. Nagrody za własną pracę

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że nie jesteś wystarczająco doceniany za swoją ciężką pracę? W przypadku prowadzenia franczyzy jesteś samozatrudniony, więc każdy wysiłek włożony w prowadzenie własnego biznesu będzie miał bezpośredni wpływ na Ciebie i Twoje korzyści. Z własną firmą franczyzową, im więcej w nią włożysz, tym więcej osiągniesz, co może będzie bardzo satysfakcjonujące i motywujące.

2. Elastyczna praca

Działalność franczyzowa pozwala przejąć kontrolę nad własnym życiem, dając swobodę i niezależność w organizowaniu własnego harmonogramu pracy, dostosowanego do stylu życia – to jedna z głównych zalet współpracy franczyzowej ze Zdrową Krową 🙂

3. Unikanie ryzyka

Prowadząc franczyzę skorzystasz ze sprawdzonego modelu biznesowego. Jeśli właściwie stosujesz się do systemów franczyzodawcy, bardzo mało prawdopodobne jest, by Twoja działalność zakończyła się niepowodzeniem. Zdrowa Krowa posiada wieloletnie doświadczenie i połączoną sieć franczyzobiorców w 12 lokalizacjach w Polsce. Wiemy dokładnie, co się sprawdza, gdy pomagamy naszym franczyzobiorcom w uruchamianiu i rozwijaniu ich własnych lokali!

4. Stałe wsparcie

Nie ma wątpliwości, że zakładanie własnej firmy może być bardzo stresującym procesem. Jeśli zainwestujesz w franczyzę, otrzymasz od swojego franczyzodawcy stałe wsparcie operacyjne i emocjonalne, w tym pomoc w zakresie administracji, ubezpieczenia, dokumentów prawnych, finansów i marketingu.

5. Szkolenia i programy wsparcia

Większość franczyzodawców oferuje szkolenia i programy wsparcia, które uczą, jak skutecznie prowadzić firmę.

6. Korzyści skali

Bycie częścią renomowanej franczyzy pozwala na wykorzystanie znacznych korzyści skali –  franczyzodawca jest w stanie zapewnić lepsze stawki z powodu zamówień masowych, których nie można osiągnąć jako zespół jednoosobowy.

7. Większe możliwości finansowania

Franczyza daje możliwość uzyskania łatwego dostępu do finansowania. Banki są zazwyczaj bardziej skłonne do udzielenia kredytu, ponieważ franczyza ma znacznie wyższy wskaźnik powodzenia niż własna działalność.

8. Wsparcie marketingowe i dostęp do materiałów marketingowych

Nawet jeśli jesteś ekspertem w tworzeniu atrakcyjnych treści, atrakcyjnych materiałów marketingowych i prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych, prawdopodobnie nie będziesz miał czasu na regularne tworzenie nowych materiałów od podstaw, starając się jednocześnie przyspieszyć funkcjonowanie nowego biznesu. Wielu franczyzodawców rekrutuje zespoły marketingowe, których członkowie są ekspertami w tworzeniu pozytywnej reklamy zarówno na poziomie krajowym, jak i lokalnym.

9. Korzystanie z renomowanej marki

Jeśli Twoja firma jest wspierana przez silną markę, nie będziesz musiał poświęcać za dużo czasu, energii i pieniędzy na podnoszenie swojego profilu biznesowego, tak jak w przypadku zakładania własnej firmy. Silna marka, postrzegana jako bardziej wiarygodna, godna zaufania, przyciąga klientów, ponieważ wiedzą, czego mogą oczekiwać. Tym właśnie Zdrowa Krowa wyróżnia się na tle innych restauracji

10.  Pomoc przy tworzeniu lokalu od podstaw

Franczyzodawcy mogą również zapewnić wspaniałe korzyści, pomagając zaprojektować układ firmy i wybrać odpowiednich wykonawców do budowy, a także upewnić się, że otrzymasz dokładny zestaw mebli i sprzętu, który jest potrzebny do zmaksymalizowania efektywności inwestycji początkowej.

Wciąż nie jesteś pewny, czy franczyza to biznes odpowiedni dla Ciebie? Skontaktuj się z nami – z chęcią opowiemy Ci o warunkach i modelu biznesowym franczyzy w Zdrowej Krowie. Każdy nowy lokal korzysta z surowców najwyższej jakości i jednakowych receptur, co daje prosty przepis na sukces. Podziel naszą pasję do jedzenia!

07.01.2021

Tagi:

Inne wpisy w tej kategorii:

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dołącz do zdrowego teamu!
Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję