Zdrowa Krowa to sieć restauracji, w których głównym produktem, na którym bazują nasi kucharze jest wołowina. Zdrowa Krowa to najwyższej jakości wołowina, świeże składniki, ręcznie przygotowywane sosy i domowego wypieku bułki. Pozycje jakie można znaleźć w menu to przede wszystkim burgery, steki oraz sałatki. W restauracjach Zdrowej Krowie spróbujesz pysznych steków, burgerów, sałatek, a nawet pozycji keto & paleo! Jesteśmy z Wami już 6 lat, rozwijamy się, otwieramy w kolejnych miejscach! Dołącz do grona zadowolonych franczyzobiorców! Zapytaj nas o warunki i model biznesowy za pomocą formularza

  Sieć restauracji franczyzowych Zdrowa Krowa obecnie składa się z 12 różnych lokalizacji:

  • Gliwice
  • Katowice Mariacka
  • Katowice Jankego
  • Katowice Kleofas Park
  • Katowice Muchowiec (punkt sezonowy)
  • Dąbrowa Górnicza (punkt sezonowy)
  • Rybnik
  • Opole
  • Wrocław
  • Warszawa Wola
  • Warszawa Praga
  • Kraków (w przygotowaniu do otwarcia)

  Zdrowa krowa bazuje przede wszystkim na świetnej jakości produktach. Jest to niezmienny czynnik od początków istnienia marki, który wciąż nie zanika mimo otwierania się kolejnych lokalizacji. Każda nowa franczyzowa restauracja korzysta z surowców tej samej, najwyższej jakości i jednakowych receptur.

  Zdrowa Krowa nieustannie dopasowuje się do nowych trendów w gastronomii nie zmieniając przy tym profilu swojej działalności i filozofii marki. Franchising w Zdrowej Krowie opiera się o kontynuowanie naszej ideologii karmienia Klientów, dzięki której odnieśliśmy sukces. Franczyza restauracyjna Zdrowa Krowa to coś więcej niż zwykłe wyzwanie gastronomiczne!

  Wybór jest prosty

  Franczyza restauracji i Zdrowa Krowa? Jak najbardziej!

  Franczyza w gastronomii? Zobacz prezentację Zdrowa Krowa

  FAQ

  Jaki jest koszt franczyzy zdrowa krowa?

  Koszt całej inwestycji otwarcia swojej własnej restauracji franczyzowej pod brandem Zdrowa Krowa waha się od 250 do 300 tysięcy złotych i jest uzależniony od wielu czynników, takich jak na przykład przygotowanie lokalu pod gastronomię. W tej kwocie jest już również zawarta opłata licencyjna w wysokości 23 tysięcy netto, płacona jednorazowo.

  Jaki jest obrót w restauracji franczyzowej Zdrowa Krowa?

  W naszych franczyzowych restauracjach staramy się, by foodcost serwowanych dań nigdy nie przekraczał 30% i w taki sposób są opracowane nasze receptury. Średni obrót w naszych restauracjach to 150 000 zł brutto/miesiąc, nie jest więc trudno obliczyć potencjalne zyski. My ze swojej strony możemy zagwarantować, że koszt inwestycji powinien zwrócić się po 1 roku nieprzerwanego funkcjonowania lokalu.

  Jakie są stałe opłaty franczyzy Zdrowa Krowa?

  Stałe opłaty miesięczne związane z prowadzeniem lokalu to 1000 zł netto za opłatę marketingową, a także 6% brutto od miesięcznego obrotu na poczet franczyzodawcy. Do stałych opłat należy także koszt miesięcznego wynajmu lokalu, koszty mediów czy koszt utrzymania pracowników.

  Franczyza – jak zostać franczyzobiorcą Zdrowej Krowy?

  Marzyłeś kiedyś o otwarciu swojej własnej restauracji franczyzowej? Znasz Zdrową Krowę i podoba Ci się ten brand? Chcesz być posiadaczem pewnego, rozwijającego się biznesu z pełnym wsparciem franczyzodawcy? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco franczyza Zdrowej Krowy jest dla Ciebie! Brzmi prosto, jednak nie każdy może zostać franczyzobiorcą lokalu Zdrowa Krowa.

  Szukamy osób, które w pełni zaangażują się w ten projekt, utożsamiają się z wartościami marki Zdrowa Krowa, bliska jest im jej filozofia. Oczekujemy, by nasz przyszły franczyzobiorca przyczynił się także do rozwoju całej sieci restauracji. Jesteśmy drużyną, w której każdy dodaje od siebie to, w czym czuje się dobrze, a co może wpłynąć pozytywnie na rozwój całej marki.

  Aby otworzyć franczyzę Zdrowej Krowy potrzebujemy Twojego zaangażowania, a my odwdzięczymy się tym samym. Poprowadzimy Cię przez całą drogę aż do otwarcia drzwi Twojej restauracji, będziemy także wsparciem dla Ciebie w momencie gdy będzie już funkcjonować. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem własnej restauracji franczyzowej Zdrowej Krowy skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy wszystkie niezbędne szczegóły, umówimy się także na niezobowiązujące spotkanie.

  Podzielasz naszą pasję do jedzenia? Wybierz franczyzę Zdrowa Krowa!

  Franczyzodawca Zdrowej Krowy bardzo starannie dobiera partnerów. Budżet na inwestycję jest ważny, ale pasja i zaangażowanie to główne czynniki sukcesu w tym biznesie.

  Zdrowa Krowa powstała z potrzeby stworzenia miejsca, które złamie stereotyp burgerów niezdrowych, pochodzących z budki fast-food.  Zdrowa Krowa jest alternatywą, pionierem kultury slow food, odrzuca produkty pochodzące z wątpliwego źródła.  Zdrowa Krowa serwuje domowego wypieku bułki, najwyższej jakości mięso, świeże warzywa od lokalnego dostawcy – wszystkie te czynniki mają znaczenie. Każdy szczegół decyduje o smaku, dlatego tak bardzo ważne jest kompleksowe dbanie o jakość i tym właśnie się wyróżniamy.

  Zdrowa Krowa wyróżnia się czymś jeszcze na tle innych burgerowi. To obecnie jedyna burgerownia, która jest uwielbiana przez osoby dbające o sylwetkę, dietetyków i kulturystów. Z tej potrzeby powstały opcje burgerów w 100% oparte o dietę paleo.  Goście mogą spróbować burgerów przygotowanych z pieczarek portobello zamiast bułek – w pełni z nieprzetworzonych produktów, w pełni bez glutenu i nabiału, doskonałe jako posiłki przedtreningowe i potreningowe – stąd powiązanie Zdrowej Krowy ze sportem jest tak silne.

  Rozwijamy się, dostosowujemy do rynku, na bieżąco pojawiają się u nas nowości. Dbamy, by goście się nie znudzili. Jesteśmy niepowtarzalni, wyróżniamy się jakością i świeżością produktów, a także niespotykanym klimatem. Dlatego franczyza gastronomiczna Zdrowa Krowa to krok na przód, w celu uświadamiania i brania udziału w świetnym przedsięwzięciu.

  Co napisaliśmy na blogu w temacie franczyzy?

  Newsletter
  Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami w Zdrowej Krowie. Zapisz się do naszego newslettera już dziś!
  Loading
  Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:
  ZDROWA KROWA
  © 2021 - Zdrowa Krowa - Wszelkie prawa zastrzeżone
  projekt: mr.b, wykonanie: LEGENDARY.pl, powered by Osega