Spełnij marzenie o własnej restauracji!

Spełnij marzenie o własnej restauracji!

FRANCZYZA ZDROWEJ KROWY

Franczyzodawca Zdrowej Krowy bardzo starannie dobiera partnerów. Budżet na inwestycję jest ważny, ale pasja i zaangażowanie to główne czynniki sukcesu w tym biznesie.

Spełnij marzenie o własnej restauracji!

Zdrowa Krowa powstała z potrzeby stworzenia miejsca, które złamie stereotyp burgerów niezdrowych, pochodzących z budki fast-food.  Zdrowa Krowa jest alternatywą, pionierem kultury slow food, odrzuca produkty pochodzące z wątpliwego źródła.  Zdrowa Krowa serwuje domowego wypieku bułki, najwyższej jakości mięso, świeże warzywa od lokalnego dostawcy – wszystkie te czynniki mają znaczenie. Każdy szczegół decyduje o smaku, dlatego tak bardzo ważne jest kompleksowe dbanie o jakość i tym właśnie się wyróżniamy.

Spełnij marzenie o własnej restauracji!

Zdrowa Krowa wyróżnia się czymś jeszcze na tle innych burgerowi. To obecnie jedyna burgerownia, która jest uwielbiana przez osoby dbające o sylwetkę, dietetyków i kulturystów. Z tej potrzeby powstały opcje burgerów w 100% oparte o dietę paleo.  Goście mogą spróbować burgerów przygotowanych z pieczarek portobello zamiast bułek – w pełni z nieprzetworzonych produktów, w pełni bez glutenu i nabiału, doskonałe jako posiłki przedtreningowe i potreningowe – stąd powiązanie Zdrowej Krowy ze sportem jest tak silne.

Spełnij marzenie o własnej restauracji!

Rozwijamy się, dostosowujemy do rynku, na bieżąco pojawiają się u nas nowości. Dbamy, by goście się nie znudzili. Jesteśmy niepowtarzalni, wyróżniamy się jakością i świeżością produktów, a także niespotykanym klimatem.

25.07.2017

Tagi:

Inne wpisy w tej kategorii:

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dołącz do zdrowego teamu!
Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję