ZDROWA KROWA STEAK

ZDROWA KROWA STEAK

Cześć!

Majówka czas start! Także u nas. We wszystkich naszych lokalach działamy niezmiennie podczas trwania majowego dłuuugiego weekendu!

Majówka nieodłącznie kojarzy się z grillem, bo na co innego można mieć ochotę niż zimne piwko, karkówka lub grillowana kiełbaska na słoneczku?

A gdyby tak zamienić karkóweczkę na stekowy zestaw?! W Zdrowej Krowie prócz burgerów spróbujecie także steków wołowych najwyższej jakości, z polskich krów i pewnego źródła!

W naszej stałej ofercie mamy zestawy stekowe, w których główną rolę odgrywa polędwica wołowa, rostbef lub antrykot. W zestawie nie zabraknie też lekkiej sałatki, frytek steakhouse, kolby kukurydzy oraz jednego z trzech sosów do wyboru: sos bbq na bazie whisky Jameson, sos z zielonego pieprzu lub masełka czosnkowego.

Co kilka miesięcy prezentujemy także steki w wersji sezonowej, jak np z sosem chrzanowym, kurkowym i wiele innych wariacji..

Uwielbiane nie tylko przez miłośników porządnego kawałka mięcha, ale także przez sportowców i kulturystów!

To jak? Wpadniesz do nas na steka?

 

01.05.2018

Tagi:

Inne wpisy w tej kategorii:

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dołącz do zdrowego teamu!
Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję