Steki z sezonowanej wołowiny!

Steki z sezonowanej wołowiny!

Przychodzimy dziś do Was z prawdziwą petardą!

Rozwinęliśmy naszą ofertę o steki z sezonowanej wołowiny. Póki co tylko w Warszawie, ale kto wie.. może wkrótce pojawią się również w pozostałych lokalizacjach, oczywiście zaraz po tym jak podbiją serca Warszawiaków!

Wołowina sezonowana to taka, która ma czas na swoje dojrzewanie.

 

 

Steki z sezonowanej wołowiny! - steki wołowe sezonowane

Dojrzewanie? A co to znaczy?

Po uboju mięso powinno nieco “odpocząć”, po to by włókna mięśniowe w całkowicie naturalnym procesie fizyko-chemicznym, stały się miękkie i odpowiednie do jedzenia. Mowa tu nie tylko o wołowinie, ale o wszystkich rodzajach mięs.

Nie jeden z Was pewnie zadaje sobie pytanie: Co więc nasi kucharze dla Was przygotowali?

Panie i Panowie, trzymajcie się! Prezentujemy prawdziwą ucztę w temacie wołowiny!

Steki z sezonowanej wołowiny! - ribeye

Ribeye to stek cięty z najlepszej części antrykotu, z charakterystycznym dla siebie tłustym oczkiem w środku, niesamowicie soczysty po ugrillowaniu!

Steki z sezonowanej wołowiny! - t-bone

Kolejnym bohaterem jest T-BONE, czyli klasyka gatunku! To stek z kością z rostbefem i polędwicą wołową, O ile różne inne kawałki mięsa wołowego mogą być mniej lub bardziej wysezonowane, o tyle w przypadku T-bone’a sezonowanie jest koniecznością.

Steki z sezonowanej wołowiny! - tournedo steak

Kolejny w kolejce jest soczysty i kruchy Tournedo Steak, czyli stek z wyselekcjonowanej polędwicy wołowej. Tournedo Steak uznawany jest za najbardziej delikatny ze wszystkich!

Steki z sezonowanej wołowiny! - top sirloin steak

Top Sirlon Steak to nic innego jak stek z rosftbefu, zawierający mniej tłuszczu niż pozostałe, zdecydowanie dla smakoszy!

 

Wszystkie ze steków podajemy w zestawie z lekką sałatką, ziemniaczkami marynowanymi wcześniej w czosnku i rozmarynie, ręcznie przygotowywanym sosem aioli, a także z sosem do wyboru! Możecie wybierać spośród sosu z zielonego pieprzu, sosu BBQ na bazie whiskey Jameson oraz idealnie roztapiającego się masełka czosnkowego!

Zapraszamy na Kasprzaka 7 w Warszawie, o ofertę naszych steków z wołowiny sezonowanej możecie pytać naszą obsługę!

Do zobaczenia!

18.08.2018

Tagi:

Inne wpisy w tej kategorii:

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dołącz do zdrowego teamu!
Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję