Blog
Zdrowa Krowa

Nie będzie lepszego momentu na otwarcie swojej własnej restauracji!

15.01.2021

Szokujące stwierdzenie? Być może. Jednakże według eksperta z branży gastronomicznej - Roberta Kuc, właściciela marki Zdrowa Krowa liczącej na ten moment 12 lokali w całej Polsce bardzo prawdopodobne. “Ludziom wydaje się, że nie może być gorszego momentu na inwestycje, czy zakładanie własnego biznesu niż czas pandemii. Nic bardziej mylnego.” - mówi Robert Kuc.

Robert Kuc - Właściciel i założyciel marki Zdrowa Krowa

Zdrowa Krowa to sieć restauracji działająca w modelu franczyzowym, serwująca najwyższej jakości wołowinę, od sprawdzonego, lokalnego hodowcy, świeże warzywa pochodzące z codziennych dostaw i ręcznie przygotowywane sosy i dressingi.

W 2021 roku marka ma plan, aby rozszerzyć swoją sieć do 20 lokalizacji w całej Polsce. Z powodu lockdownu gastronomii wydaje się to nie lada wyzwaniem, ale głównie ze względu na nastroje Polaków względem potencjalnych inwestycji. Jakie więc są przesłanki do tego, aby móc jednak realnie myśleć o otworzeniu swojego biznesu mając na uwadze ryzyko inwestycyjne? Zapytaliśmy właściciela marki Zdrowa Krowa.

Obserwując sytuację polskich przedsiębiorców i to z różnych gałęzi biznesu nie wygląda ona perspektywicznie, co Pan o tym sądzi?

Robert Kuc - Na początku dodam, że nie jestem ślepy na to co się dzieje. Doskonale widzę w jakiej sytuacji znaleźli się przedsiębiorcy, bez względu na to, czy prowadzili mały, lokalny biznes czy działalność na dużą skalę. Pandemia zweryfikowała wiele ich planów, których przez lockdown nie mają możliwości zrealizować. Myślę jednak także o osobach, nie tylko z branży gastronomicznej, które z powodu pandemii straciły pracę, którym zmniejszono wymiar godzinowy, a co za tym idzie nierzadko wysokość wynagrodzenia. Osoby te tkwią na niepewnym gruncie i nie bardzo wiedzą co powinny zrobić dalej, często bojąc się zaryzykować na tyle aby zmienić pracę lub założyć własną działalność.

Dlaczego więc według Pana warto inwestować w tak niepewny segment jakim jest gastronomia?

Robert Kuc - Po pierwsze - nie ukrywajmy, dużo mniejszych restauracji bez odpowiedniego zaplecza finansowego się zamknęło. Jest więc dużo większe prawdopodobieństwo na to, że otwierając nową restaurację trafi się w brakujący lub niezapełniony segment danego rynku. Po drugie - drugi aspekt wiąże się poniekąd z pierwszym. Skoro wiele restauracji się zamknęło oznacza to, że lokale po nich również zostały zwolnione. Nierzadko są to lokale, które przez lata były zajęte, a wynajęcie ich graniczyło z cudem. W obecnej sytuacji mamy większą szansę na znalezienie lokalu w atrakcyjnej lokalizacji jak np. rynek, czy inne miejsce z dobrym trafikiem. Przed pandemią trudniej było o taki lokal. Po trzecie - skoro jesteśmy przy lokalach pod restauracje to w obecnym momencie jak nigdy przedtem możliwa jest negocjacja warunków umowy z wynajmującym. Właściciele lokali są bardziej przychylni do aspektów takich jak wakacje czynszowe, wysokość czynszu, czy percypowanie w koszty adaptacji lokalu pod restaurację.

Po czwarte i chyba już ostatnie - Wypowiem się z punktu widzenia prowadzenia biznesu gastronomicznego na zasadach franczyzy, gdyż ten jest mi najbliższy i w mojej opinii także najbardziej “bezpieczny” w obecnej sytuacji. Moim celem nie jest namawianie kogokolwiek do otworzenia własnego biznesu jeśli sam nie jest tego pewny. Chciałem jedynie pokazać, że istnieje taka możliwość i to wcale nie ze strachem o “być albo nie być”. Biznes franczyzowy jest o tyle korzystniejszy, że zawsze, bez względu na to co się wydarzy możemy liczyć na wsparcie franczyzodawcy jak i całej sieci. Tak przynajmniej jest w moim przypadku. Potencjalni i obecni franczyzobiorcy nie muszą obawiać się, że zostaną na przysłowiowym lodzie. Zarówno w przypadku pierwszego jak i obecnego lockdownu Zdrowa Krowa wspina się na wyżyny swojej kreatywności, aby proponować gościom coraz to nowsze i lepsze rozwiązania zarówno jeśli chodzi o samo zamawianie jedzenia jak i dostosowaną pod to ofertę.

Naszym celem nie było przetrwanie. Naszym celem było i jest utrzymanie obrotów na poziomie sprzed pandemii. Nie mówimy, że jest to łatwe, ale jesteśmy przekonani, że cała ta sytuacja w końcu będzie miała swój koniec, a my wyjdziemy z tego silniejsi, z nowymi doświadczeniami i przeświadczeniem, że jako marka jesteśmy gotowi na wszystko, nawet na najgorsze. Tego może oczekiwać od nas nasz potencjalny, nowy franczyzobiorca decydując się na otwarcie swojej własnej restauracji pod marką Zdrowa Krowa. Tego, że nie zwolnimy tempa, nie odpuścimy, będziemy dla niego wsparciem, a w razie problemów pomożemy. Dlatego uważam, że pandemia nie powinna skreślać marzeń o własnej restauracji czy biznesie, wręcz przeciwnie powinna być czasem, z którego wyniesiemy jak najwięcej, bo będziemy o krok przed tymi, którzy się zastanawiali czy bali.

Pandemia - najlepszy moment na otwarcie własnej Zdrowej Krowy

ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

Franczyza – 10 powodów dla których warto się zdecydować

07.01.2021

Decyzja o byciu swoim własnym szefem to duża sprawa, która wymaga wielu przemyśleń i rozważań. Przystąpienie do franczyzy przynosi wiele korzyści, co sprawia, że jest to popularna decyzja wśród ludzi, którzy decydują się na założenie własnej firmy. Oto 10 powodów, dla których zakup franczyzy może być dla Ciebie właściwą opcją.

1. Nagrody za własną pracę

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że nie jesteś wystarczająco doceniany za swoją ciężką pracę? W przypadku prowadzenia franczyzy jesteś samozatrudniony, więc każdy wysiłek włożony w prowadzenie własnego biznesu będzie miał bezpośredni wpływ na Ciebie i Twoje korzyści. Z własną firmą franczyzową, im więcej w nią włożysz, tym więcej osiągniesz, co może będzie bardzo satysfakcjonujące i motywujące.

2. Elastyczna praca

Działalność franczyzowa pozwala przejąć kontrolę nad własnym życiem, dając swobodę i niezależność w organizowaniu własnego harmonogramu pracy, dostosowanego do stylu życia – to jedna z głównych zalet współpracy franczyzowej ze Zdrową Krową :)

3. Unikanie ryzyka

Prowadząc franczyzę skorzystasz ze sprawdzonego modelu biznesowego. Jeśli właściwie stosujesz się do systemów franczyzodawcy, bardzo mało prawdopodobne jest, by Twoja działalność zakończyła się niepowodzeniem. Zdrowa Krowa posiada wieloletnie doświadczenie i połączoną sieć franczyzobiorców w 12 lokalizacjach w Polsce. Wiemy dokładnie, co się sprawdza, gdy pomagamy naszym franczyzobiorcom w uruchamianiu i rozwijaniu ich własnych lokali!

4. Stałe wsparcie

Nie ma wątpliwości, że zakładanie własnej firmy może być bardzo stresującym procesem. Jeśli zainwestujesz w franczyzę, otrzymasz od swojego franczyzodawcy stałe wsparcie operacyjne i emocjonalne, w tym pomoc w zakresie administracji, ubezpieczenia, dokumentów prawnych, finansów i marketingu.

5. Szkolenia i programy wsparcia

Większość franczyzodawców oferuje szkolenia i programy wsparcia, które uczą, jak skutecznie prowadzić firmę.

6. Korzyści skali

Bycie częścią renomowanej franczyzy pozwala na wykorzystanie znacznych korzyści skali -  franczyzodawca jest w stanie zapewnić lepsze stawki z powodu zamówień masowych, których nie można osiągnąć jako zespół jednoosobowy.

7. Większe możliwości finansowania

Franczyza daje możliwość uzyskania łatwego dostępu do finansowania. Banki są zazwyczaj bardziej skłonne do udzielenia kredytu, ponieważ franczyza ma znacznie wyższy wskaźnik powodzenia niż własna działalność.

8. Wsparcie marketingowe i dostęp do materiałów marketingowych

Nawet jeśli jesteś ekspertem w tworzeniu atrakcyjnych treści, atrakcyjnych materiałów marketingowych i prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych, prawdopodobnie nie będziesz miał czasu na regularne tworzenie nowych materiałów od podstaw, starając się jednocześnie przyspieszyć funkcjonowanie nowego biznesu. Wielu franczyzodawców rekrutuje zespoły marketingowe, których członkowie są ekspertami w tworzeniu pozytywnej reklamy zarówno na poziomie krajowym, jak i lokalnym.

9. Korzystanie z renomowanej marki

Jeśli Twoja firma jest wspierana przez silną markę, nie będziesz musiał poświęcać za dużo czasu, energii i pieniędzy na podnoszenie swojego profilu biznesowego, tak jak w przypadku zakładania własnej firmy. Silna marka, postrzegana jako bardziej wiarygodna, godna zaufania, przyciąga klientów, ponieważ wiedzą, czego mogą oczekiwać. Tym właśnie Zdrowa Krowa wyróżnia się na tle innych restauracji

10.  Pomoc przy tworzeniu lokalu od podstaw

Franczyzodawcy mogą również zapewnić wspaniałe korzyści, pomagając zaprojektować układ firmy i wybrać odpowiednich wykonawców do budowy, a także upewnić się, że otrzymasz dokładny zestaw mebli i sprzętu, który jest potrzebny do zmaksymalizowania efektywności inwestycji początkowej.

Wciąż nie jesteś pewny, czy franczyza to biznes odpowiedni dla Ciebie? Skontaktuj się z nami – z chęcią opowiemy Ci o warunkach i modelu biznesowym franczyzy w Zdrowej Krowie. Każdy nowy lokal korzysta z surowców najwyższej jakości i jednakowych receptur, co daje prosty przepis na sukces. Podziel naszą pasję do jedzenia!

ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

Zalety i wady prowadzenia franczyzy

15.12.2020

Zakup franczyzy może być sposobem na założenie małego biznesu o niskim ryzyku niepowodzenia – jednak nie dla wszystkich. Franczyzobiorcy muszą przestrzegać zasad firmy i warunków umów licencyjnych. Jeśli kochasz być niezależny, prowadzenie franczyzy może nie być najlepszym rozwiązaniem. Pomimo to jest wiele kwestii, które przemawiają za tego typu działalnością. Prowadząc franczyzę masz własny biznes i jednocześnie korzystasz ze wspólnych korzyści z franczyzodawcą. Dowiedz się więcej o zaletach i wadach franczyzy poniżej.

Zalety i wady prowadzenia franczyzy - grafika pochodzi z blogu Zdrowa Krowa

Dlaczego warto kupić franczyzę? Franczyzy mają gotowy biznesplan

Jeśli chcesz rozpocząć działalność, ale nie lubisz tworzyć biznesplanu, wybierać co sprzedawać, dekorować sklepu i zajmować się wszystkimi innymi drobiazgami związanymi z zakładaniem niezależnego sklepu, zakup franczyzy może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Franczyza jest mniej ryzykowna niż samodzielny biznes

Kupując franczyzę wiesz od razu, że produkt jest skuteczny. Po pierwsze – ma rozpoznawalność marki. Zakładając, że franczyza jest w dobrej lokalizacji, a marka przyciąga klientów, powinieneś mieć całkiem solidny biznes w swoich rękach. Jeśli chcesz być właścicielem małego biznesu, ale nie chcesz ryzykować zbyt wiele czasu i kapitału na przedsięwzięcie –  zastanów się nad franczyzą!

Łatwo jest uzyskać poradę na temat franczyzy

Jeśli rozważasz zostanie franczyzobiorcą, możesz porozmawiać z innymi osobami, które zrobiły to samo lub przeczytać o ich doświadczeniach online. Możesz też otrzymać wskazówki i uczyć się na błędach innych, którzy otworzyli oddziały tej samej franczyzy. Partnerzy biznesowi Zdrowej Krowy to otwarci, szczęśliwi ludzie, właściciele wspaniałych restauracji, którzy chętnie podzielą się wskazówkami!

Jakie ryzyko niesie ze sobą prowadzenie franczyzy? Franczyza może wiązać się z wysokimi kosztami rozpoczęcia działalności

Rozpoczęcie działalności w ramach franczyzy może wiązać się z wyższymi kosztami rozpoczęcia działalności. Zanim zaangażujesz się w taką formę działalności gospodarczej, warto zrobić rozeznanie w kosztach. Pamiętaj jednak, że ciężka i solidna praca sprawia satysfakcję i jest jedyną drogą do sukcesu!

Z franczyzą możesz mieć mniejszą elastyczność

Kiedy stajesz się franczyzobiorcą, musisz przestrzegać zasad franczyzodawcy i warunków podpisanej umowy licencyjnej. Prowadząc franczyzę masz mniejsze możliwości personalizacji swojej działalności,  ale jednocześnie nie musisz tracić czasu na zastanawianie się nad wystrojem sklepu, czy strojami, jakie powinni nosić pracownicy! To wszystko otrzymasz w pakiecie :)

Los twojej firmy nie jest całkowicie pod twoją kontrolą

Franczyzobiorcy czerpią korzyści z rozpoznawalności marki firmy, której franczyzę kupują, ale są też podatni na zagrożenia. Jeśli klienci zwrócą się przeciwko tej marce w wyniku niespodziewanych wydarzeń, może to narazić franczyzobiorców na utratę zysków. Warto więc postawić na solidny rodzaj franczyzy oraz markę, która będzie wspierała Cię i pomagała w rozwoju biznesu.

Zostanie franczyzobiorcą może być pomysłem na sukces. Zanim jednak zaangażujesz się w kupno franczyzy, dobrze rozważ wszystkie zalety i wady, poczytaj opinie, zasięgnij porady. Zadbaj o to, aby franczyzodawca oferował uczciwe i opłacalne warunki. Jeśli myślisz o zakupie korzystnej franczyzy, gdzie w pakiecie masz uśmiech, wsparcie i stanowisko szefa restauracji - zapoznaj się z franczyzą Zdrowej Krowy! Odważ się i spełnij swoje marzenie!

ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

6 oczywistych pytań, które warto sobie zadać zanim zaczniemy interesować się franczyzą.

04.12.2020

1. Co to w ogóle jest franczyza?

Co to jest w ogóle ta cała franczyza i skąd wiesz, czy jesteś gotowy do bycia franczyzobiorcą? Zasadniczo franczyzobiorca płaci franczyzodawcy opłatę wstępną i stałe opłaty licencyjne. Co dostaję w zamian? W zamian za to franczyzobiorca otrzymuje od franczyzodawcy znak towarowy, stałe wsparcie oraz prawo do korzystania z systemu prowadzenia własnego biznesu i sprzedaży produktów lub usług franczyzodawcy. U nas działa to tak, że oprócz wszystkich wymienionych rzeczy dajemy również potencjalnemu franczyzobiorcy pakiet ekstra porad i fachowej wiedzy gastronomicznej - aby mógł kontynuować naszą misję godnego karmienia naszych Gości :)

2. Jakie będę mieć korzyści?

Oprócz znanej marki, zakup franczyzy oferuje wiele innych korzyści, które nie są dostępne dla przedsiębiorcy rozpoczynającego własny biznes podstaw. Być może najważniejszą z nich jest to, że otrzymują Państwo sprawdzony system działania i szkolenia w zakresie jego obsługi. Nowi franczyzobiorcy mogą uniknąć wielu błędów, które zazwyczaj popełniają przedsiębiorcy rozpoczynający działalność gospodarczą. Dlaczego? Ponieważ oferujemy wsparcie działów centralnych, na które pojedynczy restaurator nie może sobie pozwolić głównie ze względu na koszty, które się z tym wiążą. Franczyzobiorcy mają możliwość korzystania z usług grafika, fotografa, działu marketingu, dedykowanych managerów pomagających w prowadzeniu restauracji, visual managera, generalnego szefa kuchni. To zdecydowanie największa korzyść dla potencjalnego franczyzobiorcy, a to wszystko pod szyldem Zdrowa

3. Gdzie otworzyć restaurację franczyzową?

Stale sondujemy warunki na rynku gastronomicznym i nasze działania są skierowane na całą Polskę. Nasi pracownicy od analityki sprawdzają różne miejsca i przeprowadzają badania rynku, dzięki czemu otwieramy się również na mniejsze miejscowości i dostosowujemy koncept do oczekiwań naszych Gości. Dzięki temu dajemy większą pewność, że istnieje zapotrzebowanie na wysokiej jakości jedzenie, które oferujemy :)

4. Ekonomia franczyzy - jak wyglądają koszty?

Wreszcie wszystko sprowadza się do pieniędzy :) Oczywiście jako nowi franczyzobiorcy mamy przywileje dużej marki i możliwość zakupów hurtowych. Zastanawiasz się co to dla Ciebie znaczy? Znaczy to tyle, że zyskasz na ekonomii skali przy zakupie materiałów, dostaw i usług, takich jak reklama, a także przy negocjowaniu lokalizacji i warunków najmu. Dla porównania, niezależni operatorzy muszą negocjować na własną rękę, zazwyczaj otrzymując mniej korzystne warunki. Niektórzy dostawcy nie będą mieli do czynienia z nowymi przedsiębiorstwami lub odrzucą Twoją firmę, ponieważ Twoje konto nie jest wystarczająco duże. Zdrowa Krowa to znana marka, a my zawsze, podkreślamy, zawsze pomagamy naszym partnerom biznesowym i nie zostawiamy ich na lodzie :)

5. Kiedy wiem, że dobrze wybrałem decydują się na franczyzę?

Ciężko powiedzieć jaki to jest moment. Dla jednych będzie to sama decyzja, a dla drugich pierwsze odwiedziny w swoim lokalu! Jedno jest pewne - kiedy już zdecydujesz, że franczyza jest właściwą drogą dla Ciebie, a przy tak wielu systemach franczyzowych do wyboru, (opcje mogą być oszałamiające) zdecydujesz się na Zdrową Krowę to wiesz, że zrobiłeś to z miłości do najwyższej jakości jedzenia.

6. Dlaczego warto to w ogóle zrobić?

Tak jak na wstępie tak też na końcu napiszemy - to decyzja, którą podejmujesz własnym sercem, własnym pomysłem na biznes i zdrowym rozsądkiem. Nie bez powodu nazywamy się Zdrowa Krowa, ponieważ łączymy miłość do wysokiej jakości jedzenia, życia aktywnie i postrzegania rzeczywistości w dużo większej ilości barw niż szarej, białej czy czarnej. Jeżeli zastanawiasz się czy restauracja w dobie pandemii to dobry pomysł to możemy Ci powiedzieć, że tak! Nie będziemy kłamać - czasy są trudne i trzeba wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, ale nic tak dobrze nie smakuje (oprócz naszych burgerów ;) ) jak sukces własnej firmy!

ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

5 URODZINY ZDROWEJ KROWY

15.10.2018

Oh! Co to był za weekend!

W zeszły weekend Zdrowa Krowa w Gliwicach obchodziła swoje 5 urodziny!

To nie tylko urodziny lokalu, to także urodziny całej marki pod brandem Zdrowej Krowy!
Na urodzinach zjawiło się chyba pół Gliwic (i innych okolic!), mieliśmy ręce pełne roboty, ale dzięki temu czuliśmy się wspaniale, cieszymy się, że tylu z Was przyszło do nas świętować i spędzić razem z nami te dni! Dziękujemy za każde miłe słowo, zbicie piątki i niesamowite wsparcie jakie od Was w tych dniach otrzymaliśmy!

Nie obyło się bez wspaniałych dekoracji i  atrakcji, a największą z nich jest zdecydowanie MEGA KONKURS (który notabene trwa jeszcze do 21 października!), w którym nagrodą główną są burgery za free do końca roku!  Szczegóły na naszym facebooku, więc jeśli chcesz wziąć udział to prędko!

Poniżej mała relacja z urodzinowego weekendu:

ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

OTWARCIE – Zdrowa Krowa Rybnik, Zdrowa Krowa Opole

14.09.2018

Nieskromnie powiemy, że idziemy ostatnio jak burza!
Po dość długim czasie oczekiwania nasze oba najnowsze lokale zostały w końcu otwarte!
Dziś z czystym sumieniem możemy się Wam pochwalić naszymi najmłodszymi pociechami:

Zdrowa Krowa Rybnik - Gliwicka 6

Zdrowa Krowa Opole - Rynek 15 A

Póki co tylko w lokalu, ale już wkrótce także w dowozie spróbujecie najzdrowszych burgerów w tych miastach!

Nie będziemy mówić zbyt wiele, chcemy abyście zobaczyli i przekonali się sami jak fajnie się urządziliśmy!
Zapraszamy też Was koniecznie na oba fanpage, warto polubić, tam wszystkie nowości i niezbędne informacje!
Bądźcie na bieżąco!

www.facebook.com/zdrowakrowarybnik
www.facebook.com/zdrowakrowaopole

Do zobaczenia w nowych Zdrowych Krowach!

ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

GRECKI TYDZIEŃ!

27.08.2018
GRECKI TYDZIEŃ W ZDROWEJ KROWIE! Od dziś ruszamy z niesamowitym, Greckim klimatem, specjalnie na zakończenie wakacji! Będziecie mogli zasmakować prawdziwego, greckiego burgera prosto z greckiego miasta Kalamata! Oprócz tego greckie dodatki, lemoniada limonkowa w wersji soft oraz z ouzo! A w stolicy.. COMBER JAGNIĘCY w zestawie z ziemniaczkami, lekką sałatką i sosem tzatziki! Nie czekajcie, wpadnijcie do nas na prawdziwe WIELKIE GRECKIE WESELE! DO ZOBACZENIA!
ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

Integracja w Energylandii!

25.07.2018
Hej!   Nie od dziś wiadomo, że wyjazdy integracyjne to w Zdrowej Krowie pozycja obowiązkowa! Średnio raz w miesiącu wybywamy w najróżniejsze miejsca! Do Escape Room'u, na gokarty, wrotki, paintball i wiele innych! Tym razem już drugi raz z rzędu zawitaliśmy w EnergyLandii! :) Masa atrakcji, odjazdowe przejazdy, emocje i adrenalina.. to coś co Zdrowa Krowa Team lubi najbardziej! Naładowaliśmy baterie w 10000% i dzięki temu możemy być dla Was jeszcze lepsi! Zobaczcie sami jak się bawiliśmy!     Fajnie być w #zdrowakrowateam    
ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

Szukamy Pracowników!

18.07.2018
Cześć!
W związku z otwieraniem się kolejnych naszych lokalizacji oraz ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych, świeżych rąk do pracy!
Poszukujemy osób do pracy na stanowiska:
- kelner/barman
- pomoc kuchenna
- kucharz
Szukamy pracowników do lokalizacji:
- Gliwice
- Katowice
- Rybnik
- Opole
- Warszawa
Szukamy osób na stałe lub na okres wakacyjny! ?
Oferujemy:
- elastyczny grafik - bardzo dobre wynagrodzenie - możliwość rozwoju w związku z otwieraniem się kolejnych lokalizacji - praca w młodym, zgranym teamie Oczekujemy:
- dyspozycyjności - głowy pełnej pomysłów - posiadania książeczki sanepidowskiej - doświadczenia (ale nie jest to warunek konieczny) Prosimy o kontakt pod adresem praca@zdrowakrowa.com 
z dopiskiem lokalizacji, do której aplikujesz!
ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Zdrowa Krowa

Nasze nowe lokalizacje – Rybnik i Opole!

10.07.2018
Cześć!   Wiemy jak wielu z Was jest zniecierpliwionych ciągłym odkładaniem otwarcia tych dwóch lokalizacji - Zdrowa Krowa Rybnik oraz Zdrowa Krowa Opole. Chcemy Was jednak zapewnić, że zarówno w jednej jak i w drugiej lokalizacji pracujemy pełną parą i nie obijamy się ani przez moment! Chcemy otworzyć te dwa lokale jeszcze w tym miesiącu i jest bardzo duża szansa na to, że nam się to uda! Trzymajcie kciuki! Rekrutacja już za nami, mamy już współpracujących z nami sportowców, teraz szykujemy oba lokale do odbioru sanepidu, w tym tygodniu startujemy ze szkoleniem pracowników, naprawdę już tak niewiele zostało! Chcemy się dzielić z Wami wszystkim na bieżąco. Marzymy o tym żebyście jeszcze w lipcu wpadli do nas, przybili nam piątkę i stwierdzili "dobra robota!" Kiedy? Kiedy? DAMY ZNAĆ! :)

Zdrowa Krowa Opole, Rynek 15

Zdrowa Krowa Rybnik, Gliwicka 16

Zdrowa Krowa Opole, Rynek 15

   
ZOBACZ
autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami w Zdrowej Krowie. Zapisz się do naszego newslettera już dziś!
Loading
Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:
ZDROWA KROWA
© 2021 - Zdrowa Krowa - Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt: mr.b, wykonanie: LEGENDARY.pl, powered by Osega