Media o nas

Media o nas

Co o nas piszą?

Kontakt dla mediów:

Biuro prasowe

t: + 48 503 822 887
e: media@zdrowakrowa.com

17.11.2021
ZDROWA KROWA RESTAURANT TO OPEN IN FUZJA IN ŁÓDŹ

A new culinary concept will appear on the gastronomic map of Łódź. We are talking about the Zdrowa Krowa restaurant, which will open its first restaurant in this city in Fuzja – a multifunctional complex developed by Echo Investment.

16.11.2021
Już wkrótce na gastronomicznej mapie Trójmiasta pojawi się nowy koncept kulinarny

W pierwszym kwartale 2022 roku sieć restauracji franczyzowych Zdrowa Krowa uruchomi swój lokal w koncepcie „smile&wine” w centrum biznesowym Olivia Business Centre. Rozpoczęło się poszukiwania partnera, który poprowadzi to miejsce.

28.09.2021
Zdrowa Krowa w Galerii Libero

Zdrowa Krowa będzie kolejnym lokalem, w którym zjemy pyszne jedzenie w Centrum Handlowym Libero w Katowicach. Oprócz burgerów w wersji mięsnej i wegetariańskiej mamy otrzymać tutaj street foodowe jedzenie. Brzmi ciekawie. Otwarcie jesienią.

Zdrowa Krowa tworzy koncept dla centrów handlowych

Do Centrum Handlowego Libero w Katowicach wchodzi w tym roku marka Zdrowa Krowa. Tym samym sieć restauracji franczyzowych poszerza portfolio o nowy koncept – street slow food, skierowany do klientów galerii. Marka konsekwentnie zbliża się do realizacji celu na 2021 rok, którym jest 20 restauracji własnych oraz franczyzowych.

04.08.2021
Zdrowa Krowa dla wegan

Pozycje wegańskie zawsze były obecne w naszym menu, ale zależało nam na tym, aby nie były one tylko dodatkiem, ale miały równoznaczne znaczenie, a ich portfolio – podobnie jak zestaw dań mięsnych – było szerokie i smaczne – mówi Robert Kuc, CEO sieci franczyzowej Zdrowa Krowa.

Restauracja znana z wołowych burgerów stawia na menu dla wegan

W naszej kuchni nie znajdziecie innej wołowiny niż tej pochodzącej od lokalnego dostawcy, wyselekcjonowanej specjalnie dla naszej restauracji, z codziennej dostawy – pisze o sobie sieć restauracji Zdrowa Krowa, która właśnie wprowadza dania dla wegetariańskie i mówi o śladzie węglowym.

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dołącz do zdrowego teamu!
Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję