Media o nas

Media o nas

Co o nas piszą?

Kontakt dla mediów:

Jakub Marcjasz

t: + 48 600 114 162
e: j.marcjasz@koboldpr.pl

28.09.2021
Zdrowa Krowa w Galerii Libero

Zdrowa Krowa będzie kolejnym lokalem, w którym zjemy pyszne jedzenie w Centrum Handlowym Libero w Katowicach. Oprócz burgerów w wersji mięsnej i wegetariańskiej mamy otrzymać tutaj street foodowe jedzenie. Brzmi ciekawie. Otwarcie jesienią.

Zdrowa Krowa tworzy koncept dla centrów handlowych

Do Centrum Handlowego Libero w Katowicach wchodzi w tym roku marka Zdrowa Krowa. Tym samym sieć restauracji franczyzowych poszerza portfolio o nowy koncept – street slow food, skierowany do klientów galerii. Marka konsekwentnie zbliża się do realizacji celu na 2021 rok, którym jest 20 restauracji własnych oraz franczyzowych.

04.08.2021
Zdrowa Krowa dla wegan

Pozycje wegańskie zawsze były obecne w naszym menu, ale zależało nam na tym, aby nie były one tylko dodatkiem, ale miały równoznaczne znaczenie, a ich portfolio – podobnie jak zestaw dań mięsnych – było szerokie i smaczne – mówi Robert Kuc, CEO sieci franczyzowej Zdrowa Krowa.

Restauracja znana z wołowych burgerów stawia na menu dla wegan

W naszej kuchni nie znajdziecie innej wołowiny niż tej pochodzącej od lokalnego dostawcy, wyselekcjonowanej specjalnie dla naszej restauracji, z codziennej dostawy – pisze o sobie sieć restauracji Zdrowa Krowa, która właśnie wprowadza dania dla wegetariańskie i mówi o śladzie węglowym.

Zdrowa Krowa, która słynie z burgerów, stawia na wegańskie menu, fotowoltaikę i elektryczne auta

– Wierzę w zmiany, które wprowadzamy, a w domu mam 3,5-letniego syna i nie chcę być ojcem – hipokrytą – mówi dyrektor sieci. W Zdrowej Krowie każdą pozycję z menu będzie można zamówić w wegańskiej wersji. I to jest dopiero początek zmian.

Wege zmiany w sieci franczyzowej Zdrowa Krowa!

Zdrowa Krowa otwiera się dla wegan i wprowadza do menu opcję burgerów bez mięsa. Od czerwca we wszystkich restauracjach Zdrowej Krowy goście mogą dokonać wyboru, czy przygotowany przez kucharzy burger ma zawierać wołowe mięso, czy ma to być zamiennik roślinny, na bazie białka pszennego i grochowego.

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję