Blog
Zdrowa Krowa

Zdrowy Lunch!

26.03.2018

Czy miałeś tak kiedyś, że siedziałeś w pracy i marzyłeś o cieplutkim, pełnowartościowym posiłku, który nijak ma się do kanapki w twoim plecaku? A może wracałeś  z pracy lub uczelni i jak nigdy nie chciało Ci się gotować obiadu? NO PEWNIE, ŻE TAK, MY TEŻ TAK MAMY! 🙂

Co w tej sytuacji robić? Jak się ratować?

W każdym z naszych Krowich lokali od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:30 serwujemy Zdrowy Lunch, w skład którego wchodzi burger + dodatek lub zupa + napój, niezmiennie za 19,90!

Co jeszcze?

W Gliwicach i Katowicach na Mariackiej w lunchu możecie spróbować burgera, którego na co dzień nie znajdziecie w standardowej karcie! Rozpiskę lunchy z opisem burgerów znajdziecie natomiast co poniedziałek na naszych fanpage: Zdrowa Krowa Gliwice oraz Zdrowa Krowa Mariacka 🙂

Ponadto!

Co tydzień na facebooku organizujemy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na lunch, także.. bądźcie czujni, obserwujcie nasze profile i nie przegapcie szansy na zgarnięcie dwóch lunchy za free! 

 

 

autor: BEATA SZYMAŃSKA
udostępnij:
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami w Zdrowej Krowie. Zapisz się do naszego newslettera już dziś!
Loading
Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:
ZDROWA KROWA
© 2021 - Zdrowa Krowa - Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt: mr.b, wykonanie: LEGENDARY.pl, powered by Osega