Co zapewniamy jako franczyzodawca? Współpracuj ze Zdrową Krową!

Własny biznes franczyzowy to ogromna życiowa satysfakcja i duży krok naprzód. Największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość korzystania z już wypracowanych i sprawdzonych wzorców i brak limitów, jeśli chodzi o potencjalne zyski. Czemu taki model się sprawdza i dlaczego ze Zdrową Krową bezpiecznie ulokujesz swoje środki, by pracowały na sukces? 

Zdrowa Krowa. Biznes franczyzowy oparty na sprawdzonych wartościach

Zdrowa Krowa to marka franczyzowa oparta na solidnych wartościach biznesowych. Nie tylko tworzymy jakościową kuchnię, lecz także szanujemy Twoje podejście jako partnera.

Pracujemy i tworzymy potrawy w zgodzie z ideą “slow food fast”. To nasza odpowiedź na fast food w formie etycznej i zdrowej kuchni. Wierzymy w to, że świeże, tworzone na bieżąco menu przyciąga autentycznością. W gustownie urządzonych lokalach Zdrowej Krowy goście kosztują soczystych steków, burgerów, sałatek, a nawet dań keto & paleo oraz wege. Różnorodność i jakość naszego menu to zdecydowanie nasze wyróżniki. Ale na pewno nie są one jedyne. 

Franczyza. Ile trzeba zainwestować “na start”?

Niektórzy mogą twierdzić, że franczyza to droga inwestycja z niepewną stopą zwrotu. Mówi się czasem, że już na start trzeba “włożyć” w biznes bardzo wysoką kwotę, którą mało kto dysponuje. A jak jest w rzeczywistości?

W Zdrowej Krowie do sprawy podchodzimy rozsądnie. W porównaniu z innymi znanymi brandami gastronomicznymi nasza opłata licencyjna nie jest wygórowana – zwłaszcza w kontekście korzyści, które zyskujesz. I szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wszystko drożeje, a inflacja “zjada” oszczędności gromadzone w gotówce.

Opłata licencyjna to 48 900 złotych netto. Składa się na nią:

Zatem za kilkadziesiąt tysięcy na start otrzymujesz kompleksowe zaplecze pod potencjalnie dochodowy biznes pod znanym szyldem i z dobrymi warunkami lokalowymi. Oprócz tego zyskujesz cenną bazę merytoryczną, której nie musisz już zdobywać własnymi środkami w ramach kosztownych kursów.

Jaki jest całkowity koszt inwestycji franczyzowej?

O finalnym koszcie inwestycji decyduje przede wszystkim rodzaj konceptu (burgerowy lub restauracyjny), dostosowanie lokalu pod prowadzenie gastronomii, lokalizacja oraz miejsce. Orientacyjnie jest to 250 – 300 tysięcy złotych netto. 

Franszyza Zdrowej Krowy to zawsze niezmienne warunki finansowe i przejrzyste zasady współpracy

Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne, zwłaszcza w kontekście biznesu franczyzowego. Dlatego w Zdrowej Krowie gwarantujemy Ci, że każdy miesiąc to potencjalny zysk i rosnący przychód, a opłaty franczyzowe nie zmieniają się przez cały okres współpracy. 

Działamy transparentnie. Z nami nie musisz obawiać się “gwiazdek” w umowie i niespodziewanych wydatków, o których wcześniej nie było mowy. Przyjęliśmy zasadę 6-procentowej (netto) opłaty od miesięcznego obrotu brutto. Dzięki temu jednak nawet po otwarciu restauracji jako jej właściciel możesz liczyć na stałe wsparcie i opiekę naszych działów centralnych.

Będzie Cię też obowiązywać opłata marketingowa 2000 złotych netto za miesiąc, w ramach której realizujemy dla Ciebie ustaloną wcześniej strategię marketingową. Jest to bezpośrednia inwestycja w promocję Twojego lokalu. Te kilka procent miesięcznego utargu i 2 tysiące złotych nigdy nie idą więc “w próżnię”.

I to wszystko. Zasady są więc bardzo proste, a Ty zyskujesz poczucie biznesowej stabilizacji. 

Czemu z franszyzą Zdrowej Krowy możesz czuć się bezpiecznie? Oto 6 powodów!

Jest co najmniej kilka powodów, dla których współpraca ze Zdrową Krową to gwarancja pewności i bezpieczeństwa.

Nasze kompetencje możesz sprawdzić, rozmawiając z nami. Jeśli zainteresowała Cię nasza idea i podejście do prowadzenia gastronomii, zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy dowiesz się wszystkiego o współpracy, łącznie z tym, jakie zabezpieczenia oferujemy na ewentualne lockdowny itd. Zapraszamy!

14.12.2022

Tagi:

Inne wpisy w tej kategorii:

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dołącz do zdrowego teamu!
Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję